Filtry do wody oczyszczonej super dokładna  filtracja. Filtry do wody mechaniczne usuwają stałe osady piasek muły Filtry przemysłowe mechaniczne i automatyczne do wody. Filtry mechaniczne do wody pitnej filtracja 1 mikro. Filtry nierdzewne do wody. Filtry mechaniczne do wody z nierdzewki. Filtry do wody ze stali nierdzewnej.Najniższa cena na filtry mechaniczne ze stali nierdzewnej. Filtry do wody z nierdzewki Filtrakon Filtr FLVD 102 .Wydajność 30 m3/h, dokładność filtracji 0,02mm. Najtańsze filtry mechaniczne ze stali nierdzewnej do wody. Filtry do wody pitnej ze stali nierdzewnej.
Gdzie kupić filtry mechaniczne z nierdzewki przyłącze DN25, DN50, DN80, DN 100, DN150, DN200M DN250, DN300.
Filtracja wstępna -niezastąpionymi urządzeniami są wysokowydajne filtry osadnikowe ze stali nierdzewnej. W tego rodzaju filtrach wykorzystywana jest unikalna metoda filtracji eliminująca m. in. problemy związane z „zapowietrzaniem” się filtrów.
Znajdują one także zastosowanie w przemyśle w celu ochrony instalacji i maszyn oraz w pralniach chemicznych, restauracjach, szkołach, itp.
Filtry mechaniczne charakteryzują się:

  • wysoką jakością – filtry podawane specjalnemu procesowi polerowania, która podnosi ich odporność na korozję.
  • rozwiązaniem problemów zapowietrzenia w filtrach konwencjonalnych – uwięzienie powietrza w filtrze jest wyeliminowane podczas operacji filtrowania. Jest to możliwe dzięki umieszczeniu odpowietrznika w górnej części filtra w jego najwyższym punkcie.  Dzięki temu powietrze przesuwa się w górę filtra i zostaje usunięte wraz z wodą przez odciek -konstrukcja ta eliminuje potrzebę ciągłego odpowietrzania.
  • wysoką zdolnością filtracyjną
  • nowoczesna konstrukcja wkładów pozwala na kontakt wody z materiałem filtrującym przez cały czas i jej przepływu przez wkład. Jednocześnie nie zapowietrzają się co podnosi zdolność filtracyjną.
  • umieszczenie odcieku poniżej zaworu zasilającego filtr w wodę, uniemożliwia przedostanie się do przewodu.
  • Wysoka dokładność filtracji: 1, 5, 20, 50 , 100, 200 , 500 mikro